متفرقه

انتخاب هدیه مناسب برای روز پدر

 

روز مرد و روز پدر در کشور عزیزمان ایران مصادف با ولادت امام علی (ع) می باشد. رسوم سالهای اخیر چنین شده است که در این روز، اعضای خانواده برای پدر یا همسر خود هدیه هایی تهیه می کنند. در این نوشته قصد داریم تعدادی از هدیه های خاص و زیبا را معرفی کنیم که میتوانید در این روز اقدام به خریداری آنها کنید.

خودتراش چوبی

خودتراش چوبی :

خودتراش یا ژیلت از جمله مواردی می باشد که ممکن است به صورت روزانه به منظور تراشیدن ریش توسط آقایان استفاده شود. خودتراش چوبی به خودتراشی گفته میشود که دارای دسته ی چوبی می باشد. خودتراش چوبی تولیدی گوگرین، بدنه ای از جنس چوب بامبو دارد. این بدنه که توسط پودر بامبو و با فراوری خاصی طراحی و تولید شده است ، از یک سو بسیار زیباست و از سویی دیگر به هیچ وجه آب در داخل ان نفوذ نمی کند.

برخلاف خودتراش های معمولی و غالبا یک بار مصرفی که در بازار وجود دارد، دسته تیغ چوبی این خودتراش امکان اتصال تیغه های جدید را دارد. از این رو میتوانید همزمان با خرید خودتراش چوبی یا به صورت مجزا فقط با تهیه تیغه های یدکی ، اقدام به نصب آنها پس از اتمام عمر تیغه ی اصلی خودتراش کنید. علاوه بر زیبایی ظاهری این خودتراش ها استفاده از چوب بامبو در بدنه ی آنها سبب شده است که محصولی دوستدار محیط زیست تولید شود. این دسته تیغ در صورتی که در محیط طبیعی رهاسازی شود، دسته تیغ آن به سرعت جذب محیط میشود و هیچ آلودگی وارد محیط نخواهد شد.

زیرسیگاری همراه :

ته سیگارهای آزاد شده در محیط زیست یکی از عوامل بسیار خطرناکی می باشند که میتوانند اثرات بسیار نامناسبی بر محیط اطراف خود بگذارند. این اثرات به گونه ای است که میتواند حیات موجودات زنده ی آن نقطه حتی تا 1 متری اطراف شعاع آن را، تا سال ها به صورت کامل از بین ببرد. از سویی دیگر از اثرات مخرب ته سیگارها می توان به آسیب مستقیم به موجودات زنده از جمله پرندگان ، ابزیان ، حیوانات اهلی و وحشی اشاره کرد.

گوگرین به منظور پیشگیری از آزادسازی ته سیگارها به صورت گسترده در محیط زیست وسیله ای کوچک ولی بسیار جذاب و مفید طراحی و تولید کرده است. این وسیله که به آن زیرسیگاری همراه یا ته چین نیز گفته میشود، طراحی خاصی دارد و با استفاده از آن می توانید ته سیگار را تا محل زباله دان حمل کنید.

زیرسیگاری همراه

بدنه ی مخصوص این وسیله به گونه ای است که هیچ گرما ، بو و الودگی از آن به بیرون درز پیدا نمیکند. قسمت داخلی از آلومینیوم طراحی و تولید شده است. آلومینیومی یکی از فلزاتی است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل رطوبت و زنگ زدگی دارد. از سویی دیگر با توجه به نوع بسته شدن درب این قسمت به هیچ عنوان امکان انتقال بوی ته سیگارها به بیرون از محفظه ی داخلی وجود ندارد.

استفاده کننده میتواند به راحتی اقدام به خاموش کردن ته سیگار در داخل این قسمت نیز بکند. به منظور جلوگیری از انتقال گرما به بیرون از این قسمت ، گوگرین یک لایه فوم تزریقی با دانسیته ی بالا در این قسمت قرار داده است که کاملا از خروج گرما در از این قسمت ممانعت به عمل می آورد.

همچنین گوگرین یک لایه ی پی وی سی نیز در این قسمت قرار داده است. این لایه ی پی وی سی کاملا قابل شستشو می باشد و از سویی دیگر به صورتی طراحی شده است که امکان اجرای طرح های مختلف بر روی آن وجود دارد.

زیرسیگاری های همراه اندازه ای بسیار کوچک دارند، از سویی دیگر به دلیل طراحی خاصی که برای آنها در نظر گرفته شده است به راحتی در جیب جای گرفته و قابل حمل می باشند. حداکثر تا 12 ته سیگار با اندازه ی متوسط را میتوان در داخل این زیرسیگاری های جیبی جای داد.

لوازم بهداشتی همچون مسواک ، نخ دندان ، گوش پاک کن و … :

از دیگر مواردی که برای هدیه دادن در روز مرد میتوان آنها را انتخاب کرد ، لوازم بهداشتی می باشد. این لوازم شامل مسواک ، نخ دندان ، ست لوازم بهداشتی شخصی ، حتی لباس های زیر و … می باشد.

گوگرین به صورت اختصاصی اقدام به تولید مسواک هایی با دسته ی چوبی کرده است. این مسواک ها که بسیار زیبا و چشم گیر طراحی و تولید شده اند امکان هک نام مدنظر شما را نیز دارند و از این رو می توانید اسم پدر یا همسر یا برادر یا … را به صورت اختصاصی روی این مسواک ها درج کنید. استفاده از بدنه ی بامبو از یک سو سبب افزایش زیبایی مسواک می شود و از سویی دیگر در مقابل مسواک های پلاستیکی که شاید قرن ها تجزیه ی انها طول بکشد و حتی شاید قابل تجزیه نباشند، دوستدار محیط زیست نیز محسوب میشود.

این مسواک ها در مدل های مختلف با شکل و شمایل مختلفی طراحی و تولید میشود و میتوانند گزینه ای بسیار ایده آل برای هدیه دادن محسوب شوند.

همچنین ست های بهداشتی اختصاصی نیز توسط گوگرین طراحی و تولید شده است که از جمله آنها می توان به ست با کیسه پارچه ای که شامل مسواک چوبی ، شانه چوبی ، دسته تیغ چوبی و نخ دندان گیاهی اشاره کرد. همچنین یک ست بزرگ و کامل نیز در نظر گرفته شده است که در آن مسواک بامبو، شانه چوبی ، دسته تیغ ، استندمسواک ، جعبه حمل مسواک چوبی و تیغه های یدکی قرار داده شده اند.

امتیاز شما

لیلا اسدی

لیلااسدی هستم. کارشناسی ارشد مدیریت دولتی خوندم. به دلیل علاقه ای که به آشپزی داشتم در فروردین ۹۸ سایت زرین بانو رو راه اندازی کردم و در این مدت سعی کرده ام با ارائه ی مطالب جذاب و آموزش های تجربی، لحظاتی مفید و سرگرم کننده برای بازدیدکنندگان عزیز زرین بانو رقم بزنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا