متفرقه

چگونه ابروهای خود را پر پشت کنیم؟

روش های رشد و کاشت ابروی طبیعی :

در این مطلب می خواهیم توضیحاتی درباره روش های کاشت ابروی طبیعی که در مجموعه تخصصی آدینا به کار میرود را در اختیار کسانی که قصد کاشت ابرو را دارند قرار دهیم.تا با بهترین انتخاب از ابرو های زیبایی برخوردار شوند.قبل از اینکه برای کاشت ابرو اقدام کنید پیشنهاد می کنیم روش های زیر را برای رشد ابرو امتحان کنید.شاید نیازی به کاشت ابرو نداشته باشید.روشهای زیر با استفاده از روش های سنتی و طبیعی رشد مو و ابرو می باشد.با استفاده از عصاره ها و روغن های طبیعی می توانید ابروهای پر پشتی داشته باشید.پس حتما قبل از کاشت این روش ها را امتحان کنید.دکتر مرجان همتی این روش های طبیعی را تایید کرده و در انتها شما را با روش کاشت ابروی طبیعی آشنا می کند.

برای رشد طبیعی ابرو چه کاری باید انجام دهیم؟

ابروهای ضخیم و پر پشت این روزها رایج هستند، اما یک شبه ایجاد نمی شوند. اگر مدت زیادی است که ابروهای خود را مرتب می کنید، احتمالاً کار زیادی با آن ندارید. یک خبر خوب وجود دارد: ابروهای شما می تواند به سرعت رشد کند! با کمی حوصله، محصولات مناسب و کمی تلاش می توانید فولیکول های موی خود را تحریک کرده و ابروهای خود را به سرعت رشد دهید. برای بهترین نتایج، می‌توانید بیش از چندین روش را در یک زمان استفاده کنید.اما توجه داشته باشید در تمام مراحل باید حوصله اشته باشید و عجله نکنید.

برای رشد طبیعی ابرو چه کاری باید انجام دهیم؟

چگونه یک شبه ابروهای خود را پر پشت کنید؟

روغن یا عصاره ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. برای سرعت بخشیدن به رشد ابروهای خود،باید قبل از خواب ابرو را مرطوب کنید. محصولات زیادی وجود دارند که می توانند به این اهداف دست یابند، که احتمالاً برخی از آنها را قبلاً در خانه دارید.برخی از گزینه های عالی عبارتند از:

روغن کرچک –

روغن کرچک حاوی پروتئین هایی است که رشد را تشویق می کند، اما ممکن است پوست را تحریک کند.برای همین باید مراقب حساسیت پوستی خود باشید.

روغن زیتون یا روغن نارگیل –

هر یک از این روغن ها برای تشویق رشد، رطوبت را می پوشانند. آنها طبیعی و ارزان هستند.میزان حساسیت زایی این روغن خیلی کم است.زیاد گزارش نشده که فردی به این روغن ها حساسیت داشته باشد.

ژله ابرو –

ژله ابرو به آب بندی رطوبت کمک می کند. اگر پوست چرب یا مستعد آکنه دارید یا ممکن است جوش بزنید، از استفاده از ژل ابرو خودداری کنید.

سرم رشد ابرو –

سرم‌های رشد حاوی ویتامین‌ها و پپتیدها برای تشویق رشد هستند. اینها بسیار خوب کار می کنند، اما می تواند از 2 تا 5 میلیون برای هر بطری قیمت داشته باشد.البته باید میزان حساسیت پوست به این مواد آزمایش شوند.

مراحل استفاده از محصولات تقویت مو و ابرو

مراحل استفاده از محصولات تقویت مو و ابرو

قبل از خواب صورت خود را بشویید. در شب پوست خود را تمیز کنید و به ناحیه اطراف ابروهای خود توجه بیشتری داشته باشید. صورت خود را با آب خنک بشویید، مطمئن شوید که تمام پاک کننده صورت پاک شده است.استفاده از هر پاک کننده صورت که به طور معمول استفاده می کنید خوب عمل می کند.
فراموش نکنید که پوست خود را چند بار در هفته پس از شستن آن لایه برداری کنید.

محصول را روی ابروهای خود بمالید. اگر از سرم رشد استفاده می کنید، از گوش پاک کن یا پد ارائه شده برای اعمال این سرم روی ابروهای خود استفاده کنید. اگر از هر محصول دیگری (روغن کرچک، روغن نارگیل، روغن زیتون یا ژله ابرو) استفاده می کنید،به اندازه سکه را در انگشتان خود حرکت دهید تا گرم شود، سپس با انگشتان خود به ابروهای خود بمالید.
ماساژ به تحریک رشد مو کمک می کند، بنابراین یک یا 2 دقیقه را صرف مالیدن محصول کنید.
اگر نمی خواهید از دستان خود استفاده کنید، می توانید به جای آن از یک چوب سر پنبه ای برای استفاده از محصول استفاده کنید.
از ورود محصول به چشم خودداری کنید. اگر آن را وارد چشمان خود کردید، آنها را با آب بشویید.

صبح دوباره صورت خود را بشویید. وقتی از خواب بیدار شدید، صورت خود را کاملا تمیز کنید. حتما محصول را با دقت از روی ابروهای خود بشویید. ابروها و بقیه صورت را با آب خنک بشویید.

امتیاز شما

لیلا اسدی

لیلااسدی هستم. کارشناسی ارشد مدیریت دولتی خوندم. به دلیل علاقه ای که به آشپزی داشتم در فروردین ۹۸ سایت زرین بانو رو راه اندازی کردم و در این مدت سعی کرده ام با ارائه ی مطالب جذاب و آموزش های تجربی، لحظاتی مفید و سرگرم کننده برای بازدیدکنندگان عزیز زرین بانو رقم بزنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا