طرز تهیه انواع حلوا محرم
متفرقه

فیزیوتراپی محدوده پاسداران

مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران با دارا بودن فیزیوتراپیست ها و مشاوران باتجربه، آماده خدمات‌رسانی به متقاضیان است. همان‌طور که می‌دانید فیزیوتراپی علم تخصصی است که در زیر مجموعه‌ی توان‌بخشی قرار دارد و اصولاً هدف اصلی آن بهبود دامنه‌ی حرکتی و افزایش انعطاف و قدرت عضلات است. بسیاری از افراد ممکن است به دلایل مختلف نیاز به فیزیوتراپی اعضای بدن داشته باشند که در این صورت انتخاب یک مرکز مجهز الزامی به نظر می‌رسد. به همین جهت در این مقاله قصد معرفی مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران را داریم تا اگر نیاز به چنین خدماتی داشتید، بتوانید با دغدغه‌ی کمتری نسبت به دریافت خدمات فیزیوتراپی اقدام کنید.

فیزیوتراپی-1

خدمات فیزیوتراپی منزل

روش‌های مختلفی برای ارائه خدمات فیزیوتراپی وجود دارد که در حال حاضر یکی از معمول‌ترین آنها فیزیوتراپی در منزل است. در واقع فیزیوتراپیست‌ها به دلیل راحتی بیماران، سعی می‌کنند تا امکان انجام فیزیوتراپی در منزل را فراهم کنند. گفتنی است که در حال حاضر فیزیوتراپی در منزل محدوده پاسداران به‌عنوان یکی از مجهزترین کلینیک‌های ارائه چنین خدماتی مشغول به فعالیت است که علاوه‌بر این خدمات، مواردی مانند گفتار درمانی و کار درمانی را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

ضمناً ناگفته نماند که مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران در اکثر موارد به فیزیوتراپی سالمندان اقدام می‌کند چرا که رفت و آمد این افراد به کلینیک با سختی‌های خاصی همراه است. با این حال در هر شرایطی که هستید، می‌توانید از امکان فیزیوتراپی در منزل بهره ببرید و در این خصوص هیچ محدودیتی وجود ندارد.

انواع خدمات فیزیوتراپی

هر فرد ممکن است بنا به مشکلی که دارد از نوع خاصی از فیزیوتراپی استفاده کند که ما در ادامه به موارد پرکاربرد در این خصوص اشاره می‌کنیم:

  •   فیزیوتراپی کمر

کمر، بخش حساسی از بدن است که کوچک‌ترین درد، عملکرد کلی بدن را بر هم می‌زند. به همین دلیل استفاده از خدمات فیزیوتراپی برای افرادی که چنین مشکلی دارند، ضروری است. همان‌طور که می‌دانید بیش از 80 درصد افراد در زندگی با کمر درد مواجه می‌شوند که اگر برای رفع آن با استفاده از مجهزترین فیزیوتراپی اقدام نکنند، مطمئناً دچار مشکلات حادتر خواهند شد.

  •   فیزیوتراپی گردن

وجود درد در قسمت گردن ممکن است در اکثر مواقع نشانه‌ی بدی نباشد اما اگر به‌همراه بی‌حسی دست و پا بروز کند، حتماً باید با پزشک متخصص مشورت کرد. با این حال در وهله‌ی اول احتمال این‌که با استفاده از فیزیوتراپی تخصصی، مشکل درد گردن برطرف شود، زیاد است. به طورکلی در فیزیوتراپی گردن مشکلاتی مانند فشردگی عصبی، ساییدگی مفصل و حتی کشیدگی عضلات تا حد قابل قبولی برطرف می‌شوند.

فیزیوتراپی-2

  •   فیزیوتراپی زانو

مشکل زانو ممکن است در هر سن و سال پیش بیاید؛ خصوصاً برای افراد ورزشکار که دائماً با ورزش‌های سبک و سنگین بر اعضای بدن به‌ویژه زانو فشار می‌آورند. از بیماری‌هایی که تهدید بیشتری برای زانو هستند، می‌توان به ارتروز، نقرس و یا حتی عفونت اشاره کرد که همه‌ی این موارد در کنار درمان دارویی، نیاز به فیزیوتراپی مناسب دارد.

برای این منظور فیزیوتراپی ورزشی در پاسداران به خوبی می‌تواند چنین خدماتی را ارائه دهد. ضمناً گفتنی است که در مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران، فیزیوتراپی مخصوص رباط صلیبی نیز برای ورزشکاران در نظر گرفته می‌شود.

بیشتر بدانید: علل و درمان دردهای زانو

  •   فیزیوتراپی شانه و سرشانه

ورزش دادن یا فیزیوتراپی بخش شانه و سرشانه، باید به صورت کاملاً اصولی انجام شود چرا که این بخش از بدن در صورت از کار افتادن، می‌تواند صدمات جدی به سایر قسمت‌ها وارد کند. به همین دلیل اگر شانه و سرشانه‌ی افراد دچار مشکل شده باشد، باید توسط یک فیزیوتراپیست بررسی و ورزش داده شود. گفتنی است که در بسیاری از موارد فیزیوتراپی شانه می‌تواند درمان مناسبی حتی برای جایگزینی جراحی باشد. با این حال در این خصوص استفاده از یک مرکز معتبر با مشاوران باتجربه ضروری به نظر می‌رسد.

بهترین خدمات مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران

برای این‌که یک مرکز معتبر را به جهت استفاده از خدمات فیزیوتراپی انتخاب کنیم، باید در وهله‌ی اول به انواع و سپس به کیفیت خدمات ارائه شده توجه نماییم. حال ما در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که توسط مرکز فیزیوتراپی مجهز در پاسداران برای متقاضیان در نظر گرفته می‌شود:

  •   الکتروتراپی

استفاده از درمان‌های الکتروتراپی از جمله خدمات فیزیوتراپی‌های معتبر است که به سبب افزایش قدرت عضلانی و بهبود بازه‌ی حرکتی مفاصل خواهد شد. ضمناً افزایش گردش خون و برطرف شدن سریع‌تر زخم‌ها از دیگر فواید استفاده از این روش درمانی فیزیوتراپی است.

  •   مگنت تراپی (مغناطیس درمانی)

در این روش از فیزیوتراپی از امواج مغناطیسی بهره گرفته می‌شود تا با استفاده از آن بتوان به بهبود آسیب‌های عضلات، تاندون و حتی اعصاب بدن اقدام کرد. گفتنی است که اجرای این روش درمانی در مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران باید بوسیله‌ی کارشناسان باتجربه در نظر گرفته شود.

  •   سوزن خشک:

اگر افراد نیاز به سوزن درمانی برای برطرف کردن درد در نواحی مختلف بدن داشته باشند، از این روش فیزیوتراپی استفاده می‌شود. البته اشتباه نشود؛ چرا که این روش با طب سوزنی کاملاً فرق دارد و طبق یک اصول علمی پیش می‌رود.

فیزیوتراپی-3

  •    لیزر تراپی:

در این روش از فیزیوتراپی استفاده از لیزر در دستور کار قرار می‌گیرد و به طورکلی به جهت بهبود آسیب به بافت‌های نرم از این روش بهره گرفته می‌شود. پر واضح است که نحوه‌ی انجام این روش نیاز به تجربه دارد و باید توسط کارشناسان مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران پیش گرفته شود.

  •    شاک ویو تراپی:

اگر نیاز به درمان با استفاده از امواج صوتی قوی در فیزیوتراپی باشد، از این روش به‌کارگیری می‌شود. گفتنی است که این روش برای بافت‌های بدن اعمال شده و می‌توان به جهت بهبود بیماری‌های اسکلتی و عضلانی استفاده شود.

کلینیک دایان، بهترین مرکز فیزیوتراپی مجهز در پاسداران

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله، چنانچه به هر دلیلی نیاز به استفاده از یک گروه تخصصی فیزیوتراپی دارید، کافی است که از خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان برای این منظور استفاده کنید.

گفتنی است که خدمات عنوان شده در این مقاله به طور کامل توسط این کلینیک که در حال حاضر از مجهزترین فیزیوتراپی پاسداران به حساب می‌آید به علاقمندان ارائه می‌شود. ضمن این‌که به‌کارگیری از دستگاه‌های پیشرفته نیز در دستور کار این کلینیک واقع در تهران قرار دارد تا در نهایت بهترین خدمات به متقاضیان ارائه شود. حال برای هرگونه ارتباط با مشاوران مجموعه‌ی فیزیوتراپی دایان، کافی است که از راه‌های ارتباطی قرار داده شده در انتهای مقاله، استفاده کنید.

امتیاز شما

12345
امتیاز ۰ از ۵ ۰ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا