متفرقه

فروش نبشی، ناودانی و سپری به قیمت روز در آهن 118

نبشی، ناودانی و سپری، سه مورد از مهم‌ترین مقاطع فولادی هستند که در صنایع مختلف ساختمان‌سازی و صنایع دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی نبشی، ناودانی و سپری، در انواع و کاربردهای مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌گردد. استفاده از هر یک از آن ها، در بخشی از ساختمان‌سازی اهمیت دارد. آهن 118 از جمله مراکز معتبر فروش نبشی، ناودانی، سپری و دیگر مقاطع فولادی به منظور ساختمان‌سازی است. در صورتی که قصد خرید نبشی، ناودانی و سپری با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت را دارید، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

فروش نبشی

نبشی فولادی

نبشی، ظاهری شبیه به حرف L دارد. این محصول در دو نوع تولید می‌شود. در یک نوع از نبشی، اندازه دو بال با یکدیگر مساوی است. اما در یک نوع از نبشی، دو بال دارای ابعاد مساوی نیستند. این محصول ممکن است از جنس کربن  و استیل باشد. نبشی به طور کلی در دو نوع فابریک و پرسی تولید می‌شود. نوع فابریک به روش نورد گرم تولید می‌گردد. مراحل تولید نبشی فابریک به این صورت است که بیلت فولاد تحت حرارت بالا قرار می‌گیرد. این حرارت سبب می‌شود تا بیلت در طی چند مرحله شبیه به حرف L شود.

نبشی پرسی که نوع دیگر است، دارای خواص مکانیکی ضعیف‌تری است. به منظور تولید این نبشی، تسمه فولادی پرس می‌شود و در نهایت این نبشی تولید می‌گردد. از جمله تفاوت‌های ظاهری بین این دو محصول این است که زاویه بیرونی نبشی پرسی از نبشی فابریک گردتر است.

از نبشی به طور گسترده در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای رایج نبشی می‌توان به تقویت سازه، استفاده در مبل‌سازی، استفاده به عنوان تکیه‌گاه، ساخت چهارچوب، استفاده در صنایعی مانند دکل‌های انتقال نیرو، ماشین‌آلات صنعتی، بادبندها و… استفاده نمود. به منظور اطلاع از قیمت فروش نبشی روی لینک کلیک نمایید.

فروش ناودانی

ناودانی فولادی

از دیگر مقاطع فولادی ناودانی‌ها هستند. ناودانی نیز همچون نبشی در دو نوع ساده کربنی و استیل تولید می‌گردد. هر کدام از این ناودانی‌ها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. دسته‌بندی ناودانی در دو نوع بال موازی و بال شیب‌دار صورت می‌گیرد.

ناودانی بال موازی ظاهری شبیه به U دارد. اما ناودانی بال شیب‌دار، شبیه به حرف C است. به منظور تولید ناودانی نیز از دو روش فابریک و پرسی استفاده می‌شود. تفاوت بین ناودانی فابریک و پرسی در روش تولید آن‌ها است. به طور که ناودانی فابریک به روش نورد گرم تولید می‌شود. در حالی که روش تولید ناودانی پرسی به صورتیست که تسمه‌های فولادی پرس می‌شوند. لازم به ذکر است قیمت فروش ناودانی فابریک از نوع پرسی بیشتر است. از ناودانی در کارهای مختلف از جمله ساخت خرپا، تولید تیر، قوطی در ستون‌ها و… استفاده می‌شود.

فروش سپری

استفاده از سپری

سپری مقطع فولادی دیگریست که شبیه به حرف T ساخته می‌شود. در ساختمان‌سازی به وفور از سپری استفاده می‌شود. روش تولید سپری نیز مانند دو مقطع دیگر به صورت فابریک و پرسی است. عموما به صورت تک یا دوبل از سپری استفاده می‌شود.

روش تولید سپری به صورتیست که ابتدا بیلت فولادی ریخته‌گری می‌شود. این بیلت‌ها تحت حرارت بالا قرار گرفته و در نهایت به مرحله نورد منتقل می‌گردد. پس از انجام این مراحل بیلت‌های حرارت‌دیده، از غلتک‌های مخصوص عبور می‌کنند. عبور از غلتک‌ها سبب می‌شود تا شکل آن‌ها شبیه به T شود. در آخرین مرحله برش داده می‌شوند و به بازار عرضه می‌گردند.

سپری مزایای زیادی دارد. اما در کنار این مزایا، دارای معایبی نیز هست. از جمله معایب اصلی سپری می‌توان به مقاومت خمشی کم، مقاومت در برابر خم شدن در نتیجه ایجاد مشکل جهت اتصال و… اشاره نمود. سپری به دو صورت لبه گرد و لبه تیز تولید می‌گردد که هر یک دارای ابعاد مختلفی هستند. جهت اطلاع از قیمت فروش سپری با آهن 118 در ارتباط باشید.

به منظور خرید انواع نبشی، ناودانی، سپری و سایر آهن‌آلات با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی با شماره 02154473 تماس بگیرید. به منظور مشاهده محصولات و مشخصات آن‌ها نیز می‌توانید به وب سایت https://ahan118.com/ مراجعه نمایید.

امتیاز شما

لیلا اسدی

لیلااسدی هستم. کارشناسی ارشد مدیریت دولتی خوندم. به دلیل علاقه ای که به آشپزی داشتم در فروردین ۹۸ سایت زرین بانو رو راه اندازی کردم و در این مدت سعی کرده ام با ارائه ی مطالب جذاب و آموزش های تجربی، لحظاتی مفید و سرگرم کننده برای بازدیدکنندگان عزیز زرین بانو رقم بزنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا