متفرقه

خشکشویی و نحوه شستشوی مبل با دستگاه و مواد نانو در منزل

مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه در منزل به صورت تخصصی و با ضمانت می باشد. بهترین و با کیفیت ترین خدمات خشکشویی توسط استادکار های آموزش دیده و متخصص انجام می شود. این خدمات با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام می شود. برای شستشوی مبل در تمام مناطق تهران با نزدیک ترین شعبه برای ارائه خدمات تماس بگیرید.

این خدمات در منزل برای شستشوی انواع مبل، موکت، خوشخواب و فرش در محل می باشد. کلیه خدمات خشکشویی در منزل ارائه می شود. مبل های خود را در منزل تهران به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید. ما آماده ارائه خدمات تخصصی در محل می باشیم.

خشکشویی در منزل

مبل شویی در منزل با دستگاه

راحتی مبل و همچنین تاثیر بسیار زیاد آن در زیبایی دکوراسیون خانه سبب شده است تا در بسیاری از خانه ها از مبل استفاده شود. مبل ها در انواع مختلف از نظر طرح و جنس وجود دارند و بنا به سلیقه افراد مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مسائل مهم در رابطه با استفاده از مبل، آلوده شدن آن به انواع مواد و کثیف شدن آن می باشد.

با توجه به شکل مبل و همچنین شرایط موجود، شستن آن کار راحتی نیست و بسیاری از افراد حتی نحوه شستن مبل با جنس منحصر بفرد را بلد نیستند. همین دلیل باعث شده تا افراد در هنگام کثیفی مبل ها با دغدغه های زیادی روبرو باشند.

پیدایش روش های نوین شستن مبل و حتی موارد دیگر همچون شستشوی فرش در خانه با دستگاه و … سبب شده است تا تمیز کردن مبلمان خانگی و اداری به راحتی صورت گیرد. مبل تنها در محیط های مسکونی استفاده نمی شود و در سایر مکان ها، نظیر ساختمان های اداری، تجاری و … نیز برای نشیمن استفاده می شود.

بنابراین شستشوی آن و حفظ پاکیزگی آنها منحصر به خانه ها نمی باشد. شستن مبل در منزل با دستگاه در تهران و سایر محیط های دیگر توسط تیم ما با قیمت مناسب انجام می شود.

سبک طراحی خانه های ایرانی به گونه ای می باشد که برای اتاق هایی نظیر حال و … از سه مورد شامل مبل، فرش و موکت برای پوشش کف استفاده می شود. در این میان استفاده از مبل با توجه به راحتی نشیمن و … بیشتر رایج است. با توجه به استفاده زیاد از مبل های راحتی برای پذیرایی، استراحت، میل کردن موارد مختلف در روی مبل و … همواره تمیزکاری مبل ها در بازه زمانی های مشخص لازم است.

این تمیزکاری می تواند توسط خود فرد انجام شود. اما وقتی لکه آلودگی بر روی مبل قرار گیرد و کثیف شود باید آن را به یک مبل شویی بسپارید. اگر می خواهید با یک مبل شویی معتبر در تهران کار کنید و خدمات خود را به آنها بسپارید با مبل شویی همسایه به سایت  hamsayehcarpet.com  مراجعه فرمایید

مبل شویی در منزل چقدر زمان نیاز دارد؟

مبل شویی با دستگاه در منزل زمان زیادی نمی خواهد اما به یک سری عوامل ربط دارد. ما می توانیم برای مدت زمان شستشو نیز به تعداد  مبل ها و تعدا تشک های آن نسز اشاره کنیم. اما می توان به کثیفی و نو شستشوی درخواستی نیز اشاره کرد. ما کمی از مراحل را برای شما توضیح می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

۱. تعداد مبلمان و فضای محیط

اولین عامل موثر در مدت زمان مبل شویی تعداد مبلمان می باشد ،به طبع هر چه تعداد مبلمان بیشتر باشد زمان لازم برای شستشوی مبل ها زیاد تر میشود ؛همچنین میزان فضایی که مبلمان در آنجا قرار دارند هم در این امر دخیل می باشد زیرا مبل هایی که در فضای کوچکتر قرار دارند به علت کم شدن فضا برای مانور دادن شستشو زمان بیشتری را نسبت به فضاهای بزرگتر نیاز دارند.

۲.جنس پارچه مبلمان

عامل دیگر تاثیر گذار بر مدت زمان مبل شویی جنس پارچه مبل می باشد. تعداد مبل ها خیلی در زمان شستشو تاثیر دارد.

مبلمان با پارچه های حساس تر زمان بیشتری را برای شستشو نیاز دارد مانند پارچه های پنبه ای و مخمل.

هر چه میزان کثیفی و لکه بر روی مبلمان بیشتر باشد زمان لازم برای مبل شویی بیشتر می شود.

۳.دستگاه ها و روش مبل شویی

عامل دیگر موثر بر مدت زمان مبل شویی دستگاه ها و تجهیزات می باشد.

دستگاه هایی که برای مبل شویی استفاده می شود شامل :دستگاه اسپری،وکیوم و دریلی می باشد.

دستگاه دریلی و وکیوم به علت فاصله زمانی کوتاه بین تزریق شوینده با مکش بسیار کوتاه بوده ولی در دستگاه دریلی فاصله بین شستن و لکه برداری و خشک کردن زیاد بوده و این زمان افزایش می یابد .

همه این نوع دستگاه ها استاندارد بوده و آسیبی به بافت پارچه مبلمان نمیرساند.

دستگاه دریلی به علت لکه زدایی قوی که انجام می دهد برای شستشوی مبلمان هایی که لکه های زیادی دارند استفاده می شود.

اما به طور کلی، برای شستشوی مبل با میزان کثیفی متوسط ​​ از 1 تا 2 ساعت زمان نیاز است. در این مدت، شستشوی پارچه ها، تمیز کردن اجزای دیگر مانند کوسن ها و بالشتک ها، تمیز کردن بخش های چوبی مانند پایه ها و کفی، و خشک کردن کامل مبل ها انجام می شود.

بنابراین، برای تخمین دقیق تر زمان لازم برای شستشوی مبل ها، بهتر است با یک شرکت خدمات شستشوی مبل همسایه تماس بگیرید و با توجه به وضعیت مبل های خود، میزان کثیفی و سایر جزئیات، از آنها بخواهید که مدت زمان مبل شویی را به شما بگویند.

در هر صورت، برای حفظ زیبایی و افزایش عمر مفید مبل های خود، توصیه می شود که به طور منظم آنها را شستشو دهید. این کار به شما کمک می کند تا از طریق پاکسازی گرد و غبار، لکه ها و بوهای نامطبوعی که ممکن است به طور طبیعی در طول زمان روی مبل ها شکل بگیرند، رهایی پیدا کنید.

قیمت شستشوی مبل در منزل با دستگاه

مبل شویی با دستگاه در منزل با قیمت و تعرفه اتحادیه انجام می شود. مبل های خود را در هر کجا از تهران و کرج هستید با قیمت ثابت به ما بسپارید. بهترین و با کیفیت ترین نوع مبل شویی با دستگاه در منزل انجام می شود. قیمت و تعرفه اتحادیه سالانه از طرف اتحادیه به مبل شویی های مجاز و معتبر اعلام می شود. این قیمت ها هر سال یک بار تغییر می کند و تا پایان سال باید با همان قیمت خدمات ارائه شود. قیمت های درج شده در سایت ما به روز بوده و ما با توجه به آن خدمات با کیفیت ارائه می دهیم.

می توانید برای شستشوی مبل در منزل با دستگاه و قیمت مناسب در سایت ما ثبت سفارش نمایید. بهترین و با کیفیت ترین نوع خدمات مبل شویی با ارزان ترین قیمت به صورت تخصصی انجام می شود.

مبل های خود را به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید تا همیشه مبل هایی تمیز و بدون لک داشته باشید. مبل شویی همسایه در تمام نقاط تهران و کرج دارای کادری منظم، مجهز و آموزش دیده می باشد. تمام خدمات خشکشویی و شستشوی مبل در منزل با تعرفه اتحادیه و با ضمانت می باشد.

حتی سر سخت ترین لکه ها را با دستگاه و مواد شوینده تمیز می کنیم. برای شستشوی خوشخواب در هر منطقه از تهران باشید ما در همسایگی شما شعبه داریم. در کمترین زمان خدمات ارائه می دهیم و قیمت مبل شویی سال ۱۴۰۲ برای خوشخواب نیز همان قیمت ۱۴۰۱ می باشد.

می توانید شستشوی تشک های تخت خود و فرزندان خود را به متخصص های ما بسپارید. به همسایه خود اعتماد کنید و شستشو و خدمات در منزل را به ما بسپارید.

قالیشویی و مبل شویی همسایه

نحوه ی شستشوی مبلمان

مبل ها را به سه طریق می شود شست. یکی از آن ها استفاده از بخارشوی است. شما می توانید با بخارشوی، پارچه مبل هایتان را کاملا تمیز و ضدعفونی کنید. راه دوم استفاده از محلول آب ولرم و شامپو است. به این ترتیب شما پس از حاضرکردن این محلول باید ابر یا اسفنجی بزرگ را به آن آغشته کنید و روکش مبل ها را با این ابر کف آلود تمیز کنید.

بعد از آن ابر خیس دیگری را روی پارچه مبل بکشید تا کف سطح پارچه از بین برود. در همه ی روش های شستشوی مبلمان باید مراقب باشید چوب مبل ها خیس نشوند.

چوب در اثر مرطوب شدن به سرعت پوسته پوسته و سفید می شود و به مرور زمان ترک می خورد. روش سوم سپردن کار شستشوی مبل ها به مراکزی است که این کار را انجام می دهند. پس از شستن مبل ها سعی کنید آنها را بوسیله ی سشوار خشک کنید تا پارچه ها از بین نروند و چروک نشوند.

روش های شستن مبلمان پارچه ای

اگر با انواع مبل ها سر و کار داشته باشید متوجه میشوید که نظافت مبل و خصوصا تمیز کردن مبل پارچه ای از مشکل‌ترین بخش‌های نظافت منزل است. تمیز کردن مبل پارچه ای واقعا کار ساده‌ای نیست!

اگر این کار را به‌طور صحیح انجام ندهید، علاوه بر کثیف‌تر کردن آن، ممکن است به پارچه‌ی مبل آسیب برسانید. اما ما شما را با روش های کارامد برای تمیز کردن مبل های پارچه ای آشنا می کنیم. برای نظافت سطح مبل روی سطح مبل را جارو کنید و از هرگونه گردوغبار و خرده‌ریزها بیالایید و تمام شیارهای مبل را با جاروبرقی تمیز کنید. برای زدودن گردوخاک از برس استفاده کنید برای زدودن موها و کرک‌ها از غلتک استفاده کنید.

به جنس پارچه ی مبل توجه کنید. برای تمیز کردن این نوع مبل از هر سه روش گفته شده در قبل می توانید کمک بگیرید اما فراوش نکنید اگر قصد استفاده از شامپو داشتید حتما قبل از استفاده آن را تست کنید.

مبل شویی همسایه در شهرک راه اهن

موکت شویی در منزل با دستگاه

برای موکت شویی در محل با دستگاه با تماس با قالیشویی همسایه موکت های خود را تمیز تحویل بگیرید. موکت شویی در محل با دستگاه و شامپوی خارجی با بهترین متخصص ها در محل انجام می گیرد. شستشوي انواع موكت هاي چسبيده و باز در محل با دستگاه و بهترين و مرغوب ترين مواد شوينده تضميني در محل انجام مي شود، نگران لكه هاي سياه موكت خود نباشيد ما براي آن سياهي هاي بغل ديوار نيز راه چاره داريم، با شستشوي موكت هاي خود توسط مبل شويي و موكت شويي همسايه آسوده و راحت باشيد.

شسشتوی موکت در محل با دستگاه از خدمات خشکشویی در منزل قالیشویی همسایه می باشد. برای شستن موکت های خود در محل با نزدیک ترین شعبه ما در محدوده خود تماس بگیرید. کلیه خدمات خشکشویی موکت در آپارتمان با دستگاه انجام می شود. و از بهترین نوع مواد شوینده برای شستشو و لکه برداری استفاده می کنیم. دستگاه موکت شور به قدری کوچک و سبک می باشد که می توان حتی راه پله هایی که موکت چسبی دارند را شستشو داد.

شستشوی موکت در محل تهران با دستگاه و مواد شوینده درجه یک به صورت تضمینی انجام می شود. شستن موکت در محل برای شستشوی موکت های معمولی و چسبیده می باشد. متخصص های ما در کمترین زمان شستشوی انواع موکت را در منزل و محل کار ارائه می دهند. این شستشو و خشکشویی به صورت شستشو با دستگاه  و با مواد مخصوص موکت شویی انجام می شود.

ارائه خدمات و سرویس دهی به ارادات، شرکت ها، سالن های همایش، سالن های تئاتر، سینما ها، مدارس، مساجد، نماز خانه ها، هتل ها سالن های بزرگ و کوچک می باشد. این خدمات به صورت فاکتور رسمی و با مهر شرکت تضمین می شود. موکت های خود را به شرکت های متخصص بسپارید.

موکت این روز ها برای شرکت ها و خانه ها استفاده می شود. شرکت های بافنده موکت ها یا بهتر بگویم کارخانه های تولیدی موکت این روز ها با طرح و نقش های زیادی موکت را به بازار آورده اند. خانم های خانه دار برای زیبای خانه خود از موکت ها به صورت ویژه استفاده می کنند. برای اتاق بچه ها از موکت های طرح دار و عروسکی و برای راه رو ها از موکت های بارنگ های تیره استفاده می کنند.

حتی برای اتاق خواب ها نیز از موکت های با رنگ شاد استفاده می کنند. این موکت ها با توجه به استفاده زیاد و رفت و آمد همیشگی در معرض آلودگی می باشد و نیاز به شستشو دارد.

مبل شویی همسایه در تهران

امتیاز شما

لیلا اسدی

لیلااسدی هستم. کارشناسی ارشد مدیریت دولتی خوندم. به دلیل علاقه ای که به آشپزی داشتم در فروردین ۹۸ سایت زرین بانو رو راه اندازی کردم و در این مدت سعی کرده ام با ارائه ی مطالب جذاب و آموزش های تجربی، لحظاتی مفید و سرگرم کننده برای بازدیدکنندگان عزیز زرین بانو رقم بزنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا